UAB “Baltijos finansai” – tai paslaugų įmonė, kurios pagrindinė veikla yra mažų ir vidutinių įmonių apskaita bei konsultacijos, apleistos buhalterinės apskaitos pertvarkymai, įmonių steigimas, pirkimas-pardavimas, registracija bei perregistracija.

Nuolatinių sutarčių su verslo įmonėmis skaičius viršija 30. Stengiamės garantuoti aukštą paslaugų bei darbo kokybę, visišką gautos informacijos konfidencialumą. Įmonei vadovauja Irena Lapinskienė, kuriuos darbo patirtis šioje srityje yra 23 metai.

Mes stengiamės pilnai atstovauti savo klientus. Bet koks bendravimas su Valstybine mokesčių inspekcija, Socialinio draudimo fondo valdyba, Statistikos departamentu esant galimybei baigiasi ties mumis – nereikalingas joks kliento laikas bendravimui su kontroliuojančiomis institucijomis. Netgi mokesčių patikrinimai paprastai vyksta mūsų biure ir klientai gali netrukdomai tęsti savo darbą.

Kitų Europos šalių praktika rodo, kad įmonei yra naudingiau užsakyti kai kurias kvalifikuotas paslaugas iš šalies, nei išlaikyti darbo vietą pas save.

Stengiamės nenuvilti savo klientų. Įmonės vadovas, patikėjęs mums savo apskaitos tvarkymą, kartu gauna visą reikalingą informaciją savo verslui vykdyti ir plėtoti, laiku supažindinamas su visais valstybinių institucijų reikalavimų pasikeitimais. O juk gerai tvarkoma apskaita – tai verslo sėkmės garantas.